پیش فیلترهای گریز از مرکز رافع

 توجیه فنی اقتصادی

 

مزیت استفاده

توضیحات  فنی – اقتصادی

جلو گیری از خسارت به موتور دستگاه

بیشترین خسارت به موتور در اثر ورود گردوغباربه داخل روغن موتور ایجاد می شود. با توجه به وجود سیلیس در گردو غبار , این عنصر بوسیله روغن به تمامی قسمتهای موتور دستگاه وارد شده و موجب فرسایش شدید آن خواهد شد . بنابر این با استفاده از پیش فیلترهای گریز از مرکز رافع با جلوگیری از ورود گردو غبار به داخل روغن , از بروز خسارتهای احتمالی جلوگیری می شود.

صر فه جویی در مصرف فیلتر کاغذی

همانطور که می دانیم تمامی سازندگان فیلترهای کاغذی استاندارد, از کاغذ های وارداتی در محصولات خود استفاده می کنند و کشور در حال حاضر قادر به تولید این محصول نمی باشد .

فیلترهای کاغذی از سوراخهای بسیار ریز مخروطی شکل تشکیل شده اند که در صورت تمیز کردن با هوای فشرده از سمت خارج ( روش معمول در کارگاهها) از حالت کاربری خود خارج خواهد شد و عملا" کار فیلتراسیون را انجام نخواهد داد .    با استفاده از پیش فیلتر های گریز از مرکز رافع درهر دوره کاری تا شش مرتبه در تعویض فیلتر کاغذی صرفه جویی شده و از خروج ارز از کشور جهت تهیه فیلتر و یا کاغذ آن جلوگیری می شود.

صرفه در مصرف سوخت

با توجه به اینکه اختلاف فشار کمتر در مسیر هوای موتور باعث تنفس بهتر آن و همچنین راندمان بالاتر دستگاه می شود , پیش فیلتر گریز از مرکز رافع ضمن جلوگیری از ورود گردوغبار به مسیر هوای مصرفی ,اختلاف فشار بسیار ناچیزی در مسیر هوای موتور ایجاد نموده و باعث صرفه جویی در مصرف سوخت خواهد شد.

قیمت بسیار مناسب نسبت به نمونه خارجی

پیش فیلتر گریز از مرکز رافع نسبت نمونه های خارجی قیمت بسیار مناسبی داشته و تقریبا" نصب قیمت آنها میباشد.

عدم نیاز به تعمیر و نگهداری

این نوع فیلتر با طراحی منحصر به فرد خود بدون نیاز به تعمیر و نگهداری گردوغبار را از مسیرهوای ورودی به موتور جدا می کند.

ضمانت کارکرد و خدمات پس از فروش

شرکت رافع کارکرد این پیش فیلتر را تا شش ماه تضمین نموده و در صورت بروز مشکل در کار آیی با پی گیری از طریق بر چسب بار کد مشکل بر طرف خواهد شد.

مطابقت با شرایط کاربری و اقلیمی کشور

این دستگاه با شرایط مختلف محیطهای نصب و همچنین کاربری های مختلف ( مکانیز مهای ثابت و یا متحرک) تطابق کامل داشته و جهت سهولت در نصب و کاربری, آسانترین روش نصب بدون نیاز به تخصص خاص برگزیده شده تا جایی که آچار مربوطه نیز داخل جعبه تعبیه شده است .